Nasledovnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nasledovnici

UO
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pokec

Goto down 
+5
Mellhir
Jack79
Ivna Vandenberg
Admin
Tilgard
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Jack79




Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyTue 21 Mar ŕ 3:20

Jasne Ariku, staci napsat na ICQ .. nerekl sme ze zmizim uplne, akorat jsem rekl, ze nebudu par dni hrat .... to ovsem neznamena, ze se nelognu, kdyz to bude potreba (ne dungy, pouze dulezite technicke zalezitosti)... :-)
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyTue 21 Mar ŕ 9:23

Ariku, už zas..........? :-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyTue 21 Mar ŕ 10:29

Nojo, tak nějak doufám, že se snad rozběhne svět někdy a nebudou tu pro zábavu jen dungy, které nesnáším...
Návrat nahoru Goto down
https://navrat.forumczech.com
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyTue 21 Mar ŕ 11:55

Pravda teda je, že ja taky stale uvažuju o změně povolani. Tahni mě zpět ranger a taky craft a zloděj, hlavně ten rang
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyTue 21 Mar ŕ 14:59

Jacku kde seš ? Smile - čekáám
Návrat nahoru Goto down
https://navrat.forumczech.com
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 0:34

Takže pánové - změnil jsem si povolání (RP dopíšu), jsem nyní lovec či co. Bude třeba abych vám znovu navolil přístup do baráku, páč se to smázlo.
A jednu věc vám chci říct, i když to bude znít tvrdě. Ultima je hra, kromě jiných přívlastků, také o svobodě. Zde si mohu hrát na co chci. V reálu jsou sice také jisté možnosti volby, ale silně omezeny. Tím chci říct, že bych nerad i nadále poslouchal výčitky, že jsem si nevzal nekra, když ho guilda potřebuje, a že díky tomu jdeme doprdele. Pokud uvažujete o UO tímhle způsobem, máte na to právo a já mám zas právo svobodného výběru. Takže si zvolím raději volnost v rozhodování.
Návrat nahoru Goto down
https://navrat.forumczech.com
Ivna Vandenberg

Ivna Vandenberg


Poeet p?íspivku : 184
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 2:10

Proč tak silná slova?

Raději se podívejte na: http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=10420 jsou tam nová videa z Oblivionu pirat
Návrat nahoru Goto down
Jack79




Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 3:47

Admin napsal:
Takže pánové - změnil jsem si povolání (RP dopíšu), jsem nyní lovec či co. Bude třeba abych vám znovu navolil přístup do baráku, páč se to smázlo.
A jednu věc vám chci říct, i když to bude znít tvrdě. Ultima je hra, kromě jiných přívlastků, také o svobodě. Zde si mohu hrát na co chci. V reálu jsou sice také jisté možnosti volby, ale silně omezeny. Tím chci říct, že bych nerad i nadále poslouchal výčitky, že jsem si nevzal nekra, když ho guilda potřebuje, a že díky tomu jdeme doprdele. Pokud uvažujete o UO tímhle způsobem, máte na to právo a já mám zas právo svobodného výběru. Takže si zvolím raději volnost v rozhodování.

No, Ariku, rekl si to docela tvrde, ale mel by si taky priznat, ze to co si napsal nikdo nerekl. Ano, snazil sem se te ovlivnit .. ale nenechal si se, tak co .. zivot de dal .... budes strelec, nebo tak neco .... jen mam obavy, aby jeste z mellhira nebyl strelec a potom treba i zem (covite, treba mi rupne v bedne a udelam to na truc) a potom treba i eldar bude strelec, nebo tak neco a pak ty deedy o kterych jsem slysel, ze by jsme meli dat dohromady .... zustanou nadne dungu .... pron taky ne? Dyt o nic nejde. Jen bych ale rad upozornil, ze nas primarni cil a RP je postavit chram AI.

Poked chceme zkouset povolani, nic proti tomu nemam! Ale kazda takovahle zmena nas posle dost zpatky. V Arikove pripade to je celkem jedno, protoze to byl vyborny craft. Tedy nyni v boji jedine plus. Ale pokud budem strilet treba ja a Mellhir, tak to pak bude opravdu vesele.

Jo a ariku .. nerekl sem ze guilda pujde do ... ale ze bude veselo!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 5:04

6 střelců by bylo rozhodně zajímavé Smile . Mno dungy - zatím se bohužel 90% aktivity soustředuje na dungy - nemyslím nás ale prozatímní vývoj shardu - má představa je trochu jiná a snad bude herní svět někdy zahájen.
Jsou i jiné možnosti - přibrat do dungu potřebná povolání, deedy se dají vykupovat ....
Návrat nahoru Goto down
https://navrat.forumczech.com
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 7:03

Hehe....takže, jelikož mám vyvrtlej palec ve škole nemužu psat zapisy a tim padem mam dost času na přemýšlení:-), a tak jsem se rozhodl, že nic měnit nebudu, jen si ted dam možna trochu min aktivity abych se na paření potom vic tešil :-)

Ale kdo ví, třeba jednou........................
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 13:41

Jak jste si jistě všimly zavedly nam vice postav na acc, čili palacha nerušim ale budu ted tejden zkoušet něco inyho=)
Návrat nahoru Goto down
Jack79




Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 23:21

No, tak to me potesilo .... tyhle postavy to je inteligentni způsob, jak vyresit spoutu problemu. Tech 7 dni bude docela zavaznych a bude clovek muset davat bacha ... ale celkove me to prijde dost fair ze strany GM .... zhadali se a vyresili to ve vzoru chytré Horákine .....
Ted si mozna udelam nekra ... nebo bych mel poradne dotrenovat plechovku?
Návrat nahoru Goto down
Ivna Vandenberg

Ivna Vandenberg


Poeet p?íspivku : 184
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyWed 22 Mar ŕ 23:42

To byl ten velkej restart? Já jsem včera nehrál, protože on byl jenom Tilgard a nebylo do čeho píchnout, tak jsem šel spát. Po dlouhý době před devátou :-).
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 23 Mar ŕ 2:45

Dneska založim stopaře, teď vymýšlím jeho RP příchod=)
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 23 Mar ŕ 3:11

Světlo s vámi přátelé
Dnes jsem dostal nabídku od Nejurozenějšího řádu Zářícího Srdce na návštěvu jejich společnosti a konání světlonošské činnosti. Odcházím tedy na čas do Athkatly hlavního města Amnu učit se novým věcem a pomáhat dobru, neznámená to, že vystupuji z řádu Následovníků jen na čas odcházím. Vrátím se řekl bych během měsíce, spojím se s vámi pomocí krystalu.
Chtěl bych vás tímto o něco požádat. Pokud jsém vám to neřekl, jeden z mých prapředků byl efl. Měl syna a dceru. Dceru provdal za elfa, ale jeho sym se zamiloval do lidské ženy, mojí babičky. Tak se rod Stormwind rozdělil do dvou větví. Lidská, která nese původní jméno Stormwind a Elfská, Která se podle manžela mé pratety změnila na Stormrage.
Já zatím syna ani dceru nemám, ale mám z Elfské strany synovce. Jmenuje se "Shan'do Stormrage" jeho otec je mocný druid a matka jeho pomocnice. Odjeli teď na výroční setkání druidů do Ashenvalského Lesa. A já byl požádán abych se o něj v době jejich nepřítomnosti staral. Těšil jsem se na něj, bohužel ta nabídka, kterou jsem dostal se nedá odmítnout. Chtěl bych vás požádat jestli by jste na něj v době mé nepřítomnosti dali pozor a nechali ho třeba ve srubu přespat. Učí se s lukem a trochu se zvířaty. Měl bych radost kdyby jste ho trochu usměrnily a než se v Krondoru rozkouká trochu mu pomáhali. O našem řádu následovníků jsem mu neřekl, pokud si myslíte, že to může vědět tak mu to nějak šetrně sdělte.
Odjíždím dnes večer. Nechám mu u vás nějaké zlaťáky na základní výbavu. Nedivte se prosím když bude takový ehm........"rozklepaný", přeci jen bude poprvé v lidském městě.
Dejte mi prosím vědět co nejdříve, jak jste se rozhodly.
Sbohiní Mellhir The Stormwind
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 23 Mar ŕ 8:05

Ehm........ doufám, že to nevyznělo tak jak nemělo. Neodchazim na jiný shard, jen budu chvili hrat za elfa stopaře. Což je Synovec Mellhira:-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 6 Apr ŕ 5:37

Huh, nějakej velkej klid.....???
Návrat nahoru Goto down
https://navrat.forumczech.com
Ivna Vandenberg

Ivna Vandenberg


Poeet p?íspivku : 184
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 6 Apr ŕ 5:38

Čekáme až se vrátíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tilgard

Tilgard


Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 6 Apr ŕ 13:08

Přeletěl andělíček. Smile
Návrat nahoru Goto down
Jack79




Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyMon 10 Apr ŕ 2:27

Ivna Vandenberg napsal:
Čekáme až se vrátíš Very Happy

No, popravde Ariku, jsem docela zvedavej na ty zmeny, ktery Budik sliboval na unor, ale jeste jsem jich moc nepostrehl ....
Nechce se mi ted zrovna za necim honit, kdyz nevim co bude. Mam pocit, ze tento nazor sdili daleko vic lidi nez jsem si myslel. Ted je na Midce trochu mrtvo.
Neznamena to ale, ze bych s Midkou zkoncil. Lognu a i zahraju, ale spis jen tak bez cile ... neexpuju, nesbiram itemy ... proste cekam, co se z Budika vyloupne ....

:-(
Návrat nahoru Goto down
Mellhir

Mellhir


Poeet p?íspivku : 89
Registration date : 16. 03. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 27 Apr ŕ 3:00

Na Midku se dostanu nejspíš až v pátek večer, jelikož nám vyměnujou okna za plastový, všude je ukrutnej bušus a chudáček komp je až ve spodu Crying or Very sad zabalenej v igelitu a ja nevim čem ještě. Dneska na večer to má bejt už vyměněný takže když všechno pujde až moc dobře tak večer už komp zapojim, ale spiš bych to viděl až na zitra
Návrat nahoru Goto down
Tilgard

Tilgard


Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 25 May ŕ 1:07

Gesti, Xardasi.. v červené truhle máte připravené archmágovy róby Smile.
Návrat nahoru Goto down
Gestah

Gestah


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 25. 04. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 25 May ŕ 5:25

Moc ti děkuji, Tilgarde
Návrat nahoru Goto down
Tilgard

Tilgard


Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 18. 02. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 25 May ŕ 9:10

Rádo se stalo.. vyrobit je půl radosti, když to někdo může nosit je druhá půlka. Wink
Návrat nahoru Goto down
Al-Muazib




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 09. 05. 06

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 EmptyThu 25 May ŕ 14:36

Oooo Tilgarde mockrát děkuju a mimochodem mám por tebe nějaké kovy 28 od každýho včetně valoritu mě je to nanic a tak se ti aspoň částečně odvěčím .Jak budeš mít čas tka mi napiš a já ti ten kov dám :
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nasledovnici-
Přejdi na: